06 אוקטובר 2011

יום הכיפורים קורא לנו לעשות חשבון נפש.

יום הכיפורים קורא לנו לעשות חשבון נפש.
את חשבון הנפש הפרטי שלי, התחלתי לפני כשלושה חודשים כשאמא שלי חלתה.  תהליכי חשבון נפש, סליחה וחמלה התרחשו ועדיין מוקדם  לכתוב מה עבר עלי ועדיין עובר. החוויה היתה רוחנית ופיזית. פשוט חוויה מדהימה ומעצימה.
בעקבות התהליכים שחוויתי, המשכתי לנקות פינות נשכחות בתוכי. אחת הפינות שזכתה לביקור שלי היתה האמונה של "אני לא...". רוצה לשתול אמונה חדשה של "אני כן..." .
ראש השנה זאת הזדמנות נהדרת לנקיון וה"תשליך" – מנהג מבורך. החלטתי לעשות "תשליך". למדתי לדייק עם שיטת תרגילי מוח והקינסיולוגיה החינוכית ולכן היה לי חשוב לדייק באמונה אותה אני מבקשת להשליך. אחרי בדיקה עם עצמי, בחרתי להשליך את האמונה "אני לא מספיק טובה". אין צורך לציין שהאמונה הזו לא עשתה לי טוב אף פעם בייחוד בילדותי ובבגרותי זה מאד עכב אותי, בכל התחומים. זיהוי האמונה והעובדה שאני מודעת אליה ולחברותיה המגיעות מדי פעם מחופשות, עזרו לי ועוזרים לי להמשיך ולחיות את חיי. מנהג ה"תשליך" הנוכחי יציין תחילתו של תהליך להפנמת האמונה החדשה "אני מדהימה"! זוהי אמונה צעירה שהחלה לשכון אצלי אך אני כבר מזהה התנהגויות חדשות אצלי שהן תוצאה של אמונה חדשה זו. אחת התוצאות הוא הסרטון: "התשליך" שלי לשנת תשע"ב".
לצפיה ב"תשליך שלי" – הקליקו כאן!
לצפיה ישירה
בתיבת התגובות – תוכלו לספר על ה"תשליך" שלכם.
לקראת ארוחות החג הבאות – כדאי להיזכר בתרגיל להורדת מתח לקראתן - הקליקו כאן ותרגישו נינוחים.

אני מברכת אתכם בשנה טובה וגמר חתימה טובה,
להתראות ברשומה הבאה,

מרסיה בריר

2B4U- תרגילי מוח, עידוד עם חיוך:-)
© כל הזכויות שמורות
אהבתם את הבלוג? המליצו לחבריכם להירשם לבלוג שלי.
להערות, הארות ויצירת קשר marciabarir@gmail.com

תגובה 1:

 1. אסתי ויסמן esti.wn@facebook.com07 אוקטובר, 2011

  את מדהימה !
  אהבתי את הרעיון והסרטון.
  שתהיה לך שנה נהדרת ומהנה.
  esti.wn@facebook.com

  השבמחק

תודה על תגובתך
מרסיה