14 ספטמבר 2011

פרוייקט ההתרגשות שלי יוצא לדרך...


וואו! פרוייקט ההתרגשות שלי יוצא לדרך. אני מזמינה אתכם להצטרף אלי ולקחת חלק פעיל בו.
במחצית הראשונה של שנת 2011, חוויתי תהליכים מטלטלים ומעצימים, שלימדו אותי לעצור, לנשום, לשאול את עצמי מה שלומי, להסתכל אחורה ולהבין איזו דרך מופלאה אני עושה במסע העסקי והאישי שלי. שיתפתי אתכם במירב חוויותיי. קיבלתי מכם הרבה פרגון ועידוד והודיתי לכם על כך.
בבוקר ה-31 באוגוסט, בתוך עיתון הבוקר היתה פרסומת מסחרית בזו הלשון: "כל האפשרויות פתוחות לפניך" (הפרסומת שמורה אצלי). התרגשתי. הבנתי או רציתי להבין שהזמן שלי הגיע וכל האפשרויות פתוחות לפניי. "הגיע הזמן לעשות!" אמרתי לעצמי. באותו יום אחרי הצהרים, בני בכורי העניק לי תואר חדש: "סבתא מאושרת". נכדתי המקסימה, המדהימה, הבונבונית נולדה בשעה טובה. וואו! באמת כל האפשרויות פתוחות לפניי עם תואר מכובד שכזה. "אכן, הגיע הזמן לעשות!" ציינתי, שוב לעצמי. כמובן שאעשה גם בייביסיטר בשמחה ובאהבה לנכדתי האהובה.
ההתרגשויות לא פסקו כשנכחתי במופע של הזמר הברזילאי, רוברטו קרלוס בירושלים והקלטתי אותו שר את "ירושלים של זהב" בפורטוגזית ובעברית. שיתפתי אתכם בחוויה הזו במייל הקודם. מדהים ומרגש שלהקלטה הזו יש מעל 26.000 צפיות ביוטיוב. 

התרגשותי הגיעה  לשיא כשנודע לי שנכדתי המתוקה באה לחגוג אתנו את חגה הראשון, ראש השנה תשע"ב. התחלתי לבכות מרוב התרגשות. מיד הוספתי את אירוח נכדתי בראש השנה לפרוייקט ההתרגשות שלי. אסביר לכם את הסיבה עם סיפור אישי. מי שמכיר אותי יודע שאני נלחצת כשאני מארחת את המשפחה בחגים (לא אירוח של חברים!). לא כל כך אוהבת להיות תחת זכוכית מגדלת (מי אוהב?). אני מרגישה לחוצה ולא נהנית מהאירוח. באחד השלבים של לימודי תרגילי מוח® וקינסיולוגיה חינוכית, התנדבתי לעבור תהליך איזון, תהליך מובנה בן 5 שלבים בשיטת תרגילי מוח®, עם המטרה הבאה: "אני מארחת בחג הפסח את המשפחה ונשארת נינוחה". אחלה מטרה והתוצאה – מדהימה! האירוח של אותו חג פסח עבר לבית של גיסתי ותאמינו שמאד נהניתי באותו חג. מאז אותו חג, אני ממשיכה לארח את משפחתי בחגים והתחלתי להנות מהאירוח ומהמפגש המשפחתי. בראש השנה הקרוב, אני אהיה נינוחה ואהנה בזמן האירוח של נכדתנו בחגה הראשון ושל כל המשפחה.
אני יודעת מנסיון אישי, שבחגים המתח והלחץ גוברים לקראת האירוח והמפגש המשפחתי. זוהי הסיבה ששיתפתי אתכם בסיפור האישי שלי. לכן, החלטתי לקיים מפגש, אצלי בבית, להורדת מתח בשיטת תרגילי מוח®. אני מזמינה אתכם להשתתף במפגש הייחודי הזה ולהשאר נינוחים בחגים. וגם אח"כ...

 מה יהיה במפגש?
 • נחווה תהליך איזון בשיטת תרגילי מוח®.
 • נשים לב לעצמנו ונשחרר מתח.
 • נטעין את עצמנו בשלווה לקראת השנה החדשה.   
לבחירתכם, אני מקיימת את המפגש בשני תאריכים:
יום ב', ה-19/9/2011 – בשעה 19:30. להרשמה ולפרטים נוספים - הקליקו כאן!
יום ג', ה-20/9/0211 – בשעה 19:30. להרשמה ולפרטים נוספים - הקליקו כאן!
 • ההשתתפות במפגשים מותנית בהרשמה מראש. תודה!
זוכרים, "הגיע הזמן שלי לעשות"? אז, התחלתי לעשות ואני מזמינה אתכם להצטרף אלי לעשיה.
תאחלו לי בהצלחה ואני מחכה להרשמות שלכם.
להתראות במפגש וברשומה הבאה.
שבוע נעים,
מרסיה

4 תגובות:

 1. אנונימי14 ספטמבר, 2011

  הי מרסיה כשאני קוראת את מה שאת כותבת אני שומעת את קולך המתלהב
  הללויה !!! בהצלחה!!! שרה

  השבמחק
 2. אני זוכרת את האיזון שלך לקראת החג. מאחלת לך המון הצלחה. החג יתארחו אצלנו בכיף בני המשפחה שלי ושל החתן שלי (אוטוטו חתן). בטוחה שיהיה נהדר, אני רק צריכה תוספת זמן וקצת יותר אירגון..... ושוב בהצלחה!!!
  חג שמח, שנה טובה ומבורכת, אמן. שנה של התחלות חדשות ונהדרות, שירה מהלב והנשמה והמון אור ותקווה.

  השבמחק
 3. "כל האפשרויות פתוחות בפניך"
  חתיכת מסר הא???
  מרסיה, את אישה מדהימה וכל מה שתעשי,
  כל מי שיחווה עמך "תרגילי מוח"..
  ובכלל....
  יחווה אהבה, שחרור, ויקבל דרייב לעשייה.
  אני כותבת פה ו.. משום מה מתרגשת..
  פשוט כי... את אותי מרגשת...
  ברכות ונשיקות.

  השבמחק
 4. אנונימי16 ספטמבר, 2011

  סבתא מרסיה!!!
  יקירתי אנצל את הבמה כדי לאחל לך שוב מזל-טוב
  נפלא ומרגש לשמוע על הפרוייקט שלך, על דרך חדשה ועל חוויות חדשות... ועל נכדתך שהיא ואוווווו אחת ענקית.
  שתמלא את חייך בהמון אור ושמחה. הפרוייקט כתוב היטב ומאד סוחף ומשתף כמו שרק את יודעת לעשות. מאד הייתי רוצה לבוא איני יודעת אם יתאפשר לי בגלל אילוצים.
  שתהיה לך שנה מבורכת,מלאת עשייה עסקית ותמיד תעצרי להנות מהנוף ותמשיכי הלאה לצעד הגדול הבא בטוחה בעצמך עם חיוך רחב.
  אוהבת
  נעמי

  השבמחק

תודה על תגובתך
מרסיה